Jump to content
DBM Poland - Polski Support DBM

Gryzzli

👨🏻‍💼 Staff

Profile Song

Gryzzli last won the day on April 7

Gryzzli had the most liked content!

Community Reputation

42 🧠 Mistrz DBM

About Gryzzli

 • Birthday 03/18/2002

Recent Profile Visitors

966 profile views

 1. Dzieńdobry xD

   

 2. Gryzzli

  Regulamin Forum

  1. Zakaz wyzywania użytkowników, jak i administracji. 2. Zakaz używania niecenzuralny słów. 3. Zakaz nadmiernego używania capslock'a. 4. Zakaz wklejania podejrzanych linków lub reflinków. 5. Zakaz wysyłania treści pornograficznych. 6. Na tym forum używamy Języka polskiego, przynajmniej staramy się. 7. Zakaz wykorzystywania błędów. (Za zgłoszenie takiego błędu do mnie możesz otrzymać nagrodę w postaci punktów/reputacji) 8. W temacie z raw datą nie możemy dodawać swojej. (Przykład: Widzisz temat, w którym ktoś udostępnia raw datę, a ty dodajesz w tym temacie posta i piszesz, że jest to poprawiona wersja — jest to zakazane.) 9. Każda raw data powinna być sprawdzona, dodanie błędnej może być karane. 10. Raw daty które publikujemy powinny być zgodne z Discord ToS 11. Zakaz "Double Post" Jeżeli chcemy dodać coś w tym samym temacie to nie piszemy drugiego posta. (Na forum jest taka opcja jak "edytuj") 12. Zakaz "Off-Topic" Nie dodajemy postów, które odbiegają od tematu. 13. Nie dodajemy postów, które nie wnoszą nic ciekawego. Wypowiedź powinna mieć jakiś sens i nawiązywać do tematu. 14. Jeżeli dodajemy jakiś plik to razem z nim musimy umieścić link ze skanem pliku. 15. Zakaz dodawania plików z wirusami/keyloggerami. 16. Zakaz jakichkolwiek kłótni w tematach. 17. Na tym forum nie tolerujemy plagiatu. (Jest on bardzo karany) Zalecam również zapoznać się z tematem Dodawanie Raw Daty
 3. Gryzzli

  Aktualizacja Forum.

  - Zmieniono wygląd listy tematów na poszczególnych forach. - Została dodana możliwość ustawienia video w profilu. - Dodano liczbę naszej reputacji na pasku użytkownika.
 4. Gryzzli

  Dodawanie Raw Daty.

  Witaj was użytkownicy, chciałbym ogłosić, że każda rawdata która będzie błędnie dodana zostanie przeniesiona do kosza. Pewnie zadajcie sobie pytanie czy da się coś jeszcze zrobić tym postem, otóż da się... Wystarczy wejść w dział Kosz i edytować swój post, następnie poinformować kogoś Administracji (Najlepiej napisać to mi, a dokładnie to w wiadomości prywatnej tutaj na forum), wtedy twój temat zostanie przywrócony do działu z raw datami. Jeżeli zauważymy, że użytkownik nadmiernie nie stosuje się do formatu dodawania raw daty to zostanie ukarany ostrzeżeniem.
 5. Gryzzli

  Aktualizacja Forum.

  - Zaktualizowano wersje stylu forum. - Dodano nową opcję "Piosenka Profilowa" możesz ją ustawić wchodząc na swój profil. - Dodano "Nagrody" (Nie zostały jeszcze one skonfigurowane, zostanie to zrobione z czasem)
 6. Gryzzli

  Aktualizacja Forum.

  - Dodano dział SSAH
 7. Gryzzli

  Aktualizacja Forum.

  - Zmieniono styl na forum.
 8. Gryzzli

  Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
×